Które miejsce zajmie Sokół Sokółka w sezonie 2012/13?

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Szudziałowo zdobyte

• autor: jr.mettt, 2011-08-14 19:55

Dobry początek sezonu w wykonaniu naszego zespołu. Na wyjeździe Sokół II pokonał Sudovię Szudziałowo 4:0.

Mecz rozpoczął się dobrze dla Sokółczan. Konsekwencja w obronie i dobrze wyprowadzona kontra dała bramkę już w 7. minucie meczu. Sudovia próbowała zagrozić bramce gości szybkim przerzutom piłki na napastników, lecz obrona Sokoła zatrzymywała te ataki. Druga bramka padła w 20. minucie po składnej akcji i błędzie obrońcy gospodarzy, który wykorzystał Maciej Steckiewicz. Koniec pierwszej połowy to nerwy i żółte kartki naszych graczy.

Druga połowa to głównie gra długą piłką. Mecz się lekko wyrównał. Sokół miał kilka akcji po których mógł zdobyć bramkę lecz zabrakło spokoju i  trochę szczęścia. Na szczęście udało się po stałych fragmentach gry. W 73. minucie wrzutkę z rożnego Przemka Słomy wykorzystał Kamil Kul. W 85. minucie ten sam zawodnik strzelił bramkę po dokładnym podaniu Marcina Woronowicza z rzutu wolnego.

Sudovia Szudziałowo 0:4 Sokół II Sokółka