Które miejsce zajmie Sokół Sokółka w sezonie 2012/13?

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Trzeci remis

• autor: jr.mettt, 2011-08-27 21:31

Dnia 27 sierpnia Sokół II Sokółka rozgrywał mecz w Sejnach w ramach 5. kolejki z miejscową Pomorzanką.

Sokół zaczął w lekko osłabionym składzie. Mimo tego nie grał gorzej od gospodarzy. Dobrze funkcjonowała lewa strona w ofensywie. Po dwóch podaniach z tej strony padły bramki w 1. połowie. Pierwszą strzelił Paweł Stelmaszek po tym jak dobrze przyjął piłkę w polu karnym, minął obrońcę i spokojnie huknął z dość ostrego kąta obok bramkarza gospodarzy. Druga bramkę strzelił nieupilnowany Maciej Sidorowicz. Wynik do przerwy 0:2.

W drugiej połowie nie było już tak wesoło. W krótkim czasie sędzia odgwizdał dwa rzuty karne po kontrach gospodarzy. Bramkach gości, Karol Kozłowski, obronił strzał, pierwszą dobitkę ale do drugiej już nie zdążył. Z drugim karnym nie miał problemu i wybił piłkę z dala od własnej bramki. Do meczu włączyło się dużo zamieszania. Po niedługim czasie sędzia podyktował trzeci karny i wyrzucił z boiska bramkarza gości pokazując jemu drugą żółtą kartkę. Ten karny bez problemu gospodarze już wykorzystali. Do końca meczu nie udało się strzelić zwycięskiej bramki.