Które miejsce zajmie Sokół Sokółka w sezonie 2012/13?

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Z Krynek do IV rundy Podlaskiego Pucharu Polski!

• autor: jr.mettt, 2011-09-21 23:19

Dzisiaj (środa) o godz. 15:00 w Krynkach Sokół II Sokółka podejmował miejscowy KS w ramach III Rundy Podlaskiego Pucharu Polski.

Gospodarze mimo niższej klasy rozgrywkowej (A-klasa) stawili niezły opór zespołowi z Sokółki. W pierwszej połowie mimo wielu prób zdobycia bramki Sokół nie dał rady umieścić piłki w siatce. Kontra gospodarzy doprowadziła do rzutu karnego, którego pewnie wykorzystał Mariusz Stefanowicz. Do przerwy wynik się nie zmienił i było 1:0.

Na początku drugiej połowy, bo w 54. minucie, gospodarze podwyższyli rezultat i prowadzili już 2:0. Na szczęście gracze z Sokółki nie oddali za wygraną. Bramkę kontaktową szybko strzelił Kamil Kul. Po niedługim czasie ten sam zawodnik wyrównał rezultat po strzale główką. Bardzo pomogła czerwona kartka bramkarza gospodarzy. Reszta meczu to w większości ataki gości i kontry gospodarzy. Ustalić wynik meczu udało się dopiero w 77 minucie po szybkim ataku. Rezultat spotkania ustalił Maciej Sidorowicz.

KS UM Krynki i 2:3  Sokół II Sokółka

Skład Sokoła: Kozłowski - Świrydowicz, Bazyluk, Giełda, Czaplejewicz (45' Górski) -  Paszkowski (45' Słoma), Sidorowicz ( 78' Szoka),  Dziewiątkowski (89'  Dzienis), Steckiewicz -  Stelmaszek,  Kul.

Bramki dla Krynek: Mariusz Stefanowicz (rzut karny), Włodzimierz Surowiec.

Bramki dla Sokoła:  Kul 63, 70, Sidorowicz 77.