Które miejsce zajmie Sokół Sokółka w sezonie 2012/13?

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Grad goli na pożegnanie jesieni. Porażka w derbach.

• autor: jr.mettt, 2011-11-13 20:45

Nasza drużyna na ten mecz wyszła w bojowych nastrojach. Sudovia na własnym boisku w 2. kolejce doznała gromkiego lania od naszego zespołu i chce się odegrać, więc od początku było wiadomo, że to będzie bardzo trudny mecz.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla Sokoła. A tak się przynajmniej miało zdawać. Gospodarze atakowali od pierwszej minuty. Zawsze brakowało tylko wykończenia akcji. Goście mieli miejsce tylko na grę z kontry. Niestety ta taktyka wystarczyła. W 29. minucie spotkania Szudziałowo wyprowadziło szybki atak. Obrona gospodarzy nie upilnowała napastnika gości który otworzył wynik na 0:1. Do przerwy optycznie dominował Sokół i wyrównanie wydawało się być tylko kwestią czasu.

Wyrównać udało się dopiero w drugiej połowie. Na boisko został wprowadzony Maciej Sidorowicz, który niecałą minutę po wejściu strzelił bramkę pierwszym dotknięciem piłki. W 61. minucie Sokół wraca do gry. Od razu gospodarze rzucili się do ataku. Potrwało to 10 minut kiedy to goście się obudzili i też zaczęli atakować. Chyba to wtedy nasza obrona zaspała i znowu z prawej strony w nasze pole karne wbiegł zawodnik z Szudziałowa i ustalił rezultat spotkania w 78. minucie. Rozpaczliwe ataki Sokoła nie dały upragnionej bramki. Końcowy wynik 1:2.