Które miejsce zajmie Sokół Sokółka w sezonie 2012/13?

Aktualności

3 punkty z Wasilkowem

• autor: jr.mettt, 2012-05-07 00:42

Wreszcie udało się naszej drużynie zdobyć 3 punkty po 2 kolejkach przerwy.

Od początku widać było, że dla Sokoła zależy na trzech punktach. Z drugiej strony pierwszy mecz na własnej naturalnej trawie dał się trochę we znaki. Przez to pierwsza połowa wyglądała raczej spokojnie. Pod koniec Sokół miał okazję do strzelenia bramki, niestety nie wykorzystane. Do przerwy 0:0.

W drugiej połowie widać już było więcej odwagi w tworzeniu akcji. Częściej piłka lądowała w polu karnym przyjezdnych, a co za tym idzie goście mieli więcej pola do popisu w akcjach z kontry. Udało się strzelić bramkę dopiero w 75. minucie po akcji lewą stroną. Po podaniu Michała Tochwina Piotr Andrzejewski z lekką pomocą bramkarza gości umieścił piłkę w bramce. Rezultat utrzymał się do końca ale to Sokół panował na boisku. Końcowy rezultat 1:0.

Widać postęp w grze. Możliwe, że eksperymentalne ustawienie oraz odpowiednia mobilizacja dały rezultaty. Przekonamy się o tym w ciągu ostatnich sześciu kolejkach KOS. W następny weekend nasz zespół wyrusza do Krypna z tamtejszą Krypnianką, która nie wygrała meczu ligowego od siedmiu kolejek.

Kolejka 24 - 5-6 maja

Forty Piątnica
- Narew Choroszcz 6 maja, 16:00
mecz przerwany w 85. minucie przy stanie 1-0 z powodu wtargnięcia kibica na boisko
Pomorzanka Sejny 0-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 5 maja, 16:00
Kolejarz Czeremcha 0-1 Korona Dobrzyniewo Duże 5 maja, 16:00
Sokół II Sokółka 1-0 KS Wasilków 6 maja, 16:00
Sudovia Szudziałowo 3-1 Krypnianka Krypno 5 maja, 15:00
Piast Białystok 9-0 KS Sokoły 6 maja, 13:00
Gieret Giby 1-1 Rudnia Zabłudów 5 maja, 17:00
Orlęta Czyżew - Polonia Raczki 6 maja, 16:00