Sokół Sokółka - strona nieoficjalna

Które miejsce zajmie Sokół Sokółka w sezonie 2012/13?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Porażka w pucharze i w sparingu

• autor: jr.mettt, 2012-07-21 11:29

W minioną środę Sokół Sokółka rozgrywał mecz Pucharu Polski z Wigrami Suwałki, a w piątek zawodnicy nie grający w pucharze grali sparing w Krynkach.

Mecz pucharowy zaczął się dosyć nerwowo. Szybko stracona nie spowodowała braku chęci naszych piłkarzy do biegania. Sporo walczyli, potrafili stwarzać sytuacje. Druga bramka padłą dopiero w 47. minucie. Kilka minut później Dariusz Giełda dostał czerwoną kartkę co zmieniło obraz gry. Wigry siedziały resztę meczu na naszej połowie i z premedytacją wykorzystali każdy nasz błąd. Mecz zakończył się wynikiem 0:6.

Sokół w składzie: Kozłowski - Kabelis, Giełda, Woronowicz - Szoka (34. Grynczel), Dzienis, Stelmaszek, Szoda (64. K. Czaplejewicz), Steckiewicz - Andrzejewski, Kul (57. Dziewiątkowski).

Wigry: Salik - Lauryn, Sołowiej, Karankiewicz, Słowicki, Gondek, Łapiński, Grudziński, Tuttas (46. Pomian), Kisiel (76. Omilianowicz), Cesarek (46. Jastrzębski).

W sparingu w Krynkach z miejscową drużyną graliśmy w rezerwowym składzie składającym się głównie z młodych lub wracających do gry zawodników. Brak zgrania i treningów połączone z grząską murawą utrudniły nam mocno zadanie. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0 mimo wielu sytuacji. W drugiej połowie straciliśmy jeszcze 4 bramki strzelając tylko dwie.

Bramki dla Sokoła: Szoda, Paszkowski.

Skład: Czaplejewicz P. - Górski (45. Giełda), Greś, Czaplejewicz M. - Paszkowski, Kowalewski, Tochwin, Sidorowicz, Szoka - Czaplejewicz K., Szoda.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Sokół Sokółka Promień Mońki

Sparta 1951 Szepietowo - Cresovia Siemiatycze